Kumluca Belediye Başkanı

Mesut AVCIOĞLU

1961 yılında Kumluca’da doğdu. İlk okulu Kumluca’da bitirdi. Ortaokul 1.ve 2. sınıfı Kumluca’da okuduktan sonra 3. sınıfı İstanbul Çapa Ortaokulu’nda tamamladı. Lise eğitimini İstanbul’da Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamlayan Mesut Avcıoğlu; 1979 yılında Çapa Tıp Fakültesi’ne başladı.
Altı yıllık tıp eğitimini tamamlayarak 1985 yılında tıp doktoru olarak mezun oldu. Aynı yıl Adana- Karaisalı- Kırıklı Sağlık Ocağı’nda göreve başladı.
Bu dönem içinde 2 yıllık askerlik görevini tamamladı.
1989 yılında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastahanesi’nde uzmanlık eğitimine başladı ve 1993 yılında Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı olarak tamamladı.
Aynı yıl Finike Devlet Hastahanesi’ne Uzman Doktor olarak atandı. Uzun yıllar doktorluk görevi yanında Baş Hekimlik görevlerini de başarıyla sürdürdü.

Kumluca'da

Projelerimiz

Kumluca'nın parlak yarını için bir aradayız. Projelerimizle daha iyi bir Kumluca inşa ediyoruz.

Sende Hemen
Yerini Al!

12 - 14 Ocak 2024

Domates İhtisas Fuarı

Neden Domates İhtisas Fuarı

Kumluca Akdeniz Bölgesi’nin seracılık ve domates üretiminde potansiyeli en fazla olan ilçesidir. Antalya’nın en fazla örtü altı tarım alanına sahip ilçesi Kumluca, örtü altı sebze üretim miktarında da yine Antalya’da ilk sırada yer almaktadır.

Neden Katılmalısınız?

Pazar araştırması ve müşteri analizi yapmak, mevcut müşteri ve bayi ağınızı güçlendirmek, yeni ürünlerinizi ve çözümlerinizi üreticilere sunmak, yeni müşteri gruplarına ulaşmak, en iyi ürün ve teknolojilerinizi hedef kitleye gösterme imkânı bulmak, marka bilinirliliğinizi artırmak, Türkiye ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip etmek için fuarımızda yer almalısınız.

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Sektörün lider markalarını bulabilmek, sektör ile ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını bulabilmek, domates üretimi alanında pazar hakkında bilgi sahibi olabilmek, çok yönlü iş bağlantıları kurmak ve geliştirmek, ürünleri ve teknolojik gelişmeleri bir arada görebilmek, karşılaştırma yapabilmek ve yeni iş birlikleri kurmak için fuarımızı ziyaret etmelisiniz.


Detaylı Bilgi

Kumluca Mobil

Kumluca'yı avucunuzun içine taşıyın!


  • Hızlı Hizmet Erişimi:

    Kumluca Belediyesi mobil uygulaması ile işlerinizi hızlıca çözebilir, ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • Çevresel Bilgilendirme

    Kumluca hakkında bilgilere sahip olabilir, duyuru ve güncel etkinlikleri takip edebilirsiniz.

X