Mutlu Kent Mutlu Kumluca İçin Çalışıyoruz


Mustafa Köleoğlu

Eğitimde Marka Kent


Kumluca'dan

Sağlıklı Gıdanın Başkenti


Toprağa Dokun

Tek Hedef

Mutlu KUMLUCA!

Kumluca Belediye Başkanı

Mustafa KÖLEOĞLU

Kıymetli Kumlucalı Büyük Ailem, ‘İleri Daima İleri’ diyerek Mutlu Kent Kumluca’mızda yine hep beraber birlik beraberlik içinde olup Kumluca’mızı kalkındırmaya ve daima üreten bir belediye olmaya devam edeceğiz.

Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmekte olacağımız ekonomik, sosyal ve vizyon projelerimizle her alanda Marka Kent haline getirdiğimiz Kumluca’mızı, Batı Antalya’da tarımın, turizmin tarihin, ticaretin ve teknolojinin merkezi haline getireceğiz.

Tek Hedef

Mutlu KUMLUCA!

Kumluca'da

Projelerimiz

Kumluca'nın parlak yarını için bir aradayız. Projelerimizle daha iyi bir Kumluca inşa ediyoruz.

Sende Hemen
Yerini Al!

12 - 14 Ocak 2024

Domates İhtisas Fuarı

Neden Domates İhtisas Fuarı

Kumluca Akdeniz Bölgesi’nin seracılık ve domates üretiminde potansiyeli en fazla olan ilçesidir. Antalya’nın en fazla örtü altı tarım alanına sahip ilçesi Kumluca, örtü altı sebze üretim miktarında da yine Antalya’da ilk sırada yer almaktadır.

Neden Katılmalısınız?

Pazar araştırması ve müşteri analizi yapmak, mevcut müşteri ve bayi ağınızı güçlendirmek, yeni ürünlerinizi ve çözümlerinizi üreticilere sunmak, yeni müşteri gruplarına ulaşmak, en iyi ürün ve teknolojilerinizi hedef kitleye gösterme imkânı bulmak, marka bilinirliliğinizi artırmak, Türkiye ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip etmek için fuarımızda yer almalısınız.

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Sektörün lider markalarını bulabilmek, sektör ile ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını bulabilmek, domates üretimi alanında pazar hakkında bilgi sahibi olabilmek, çok yönlü iş bağlantıları kurmak ve geliştirmek, ürünleri ve teknolojik gelişmeleri bir arada görebilmek, karşılaştırma yapabilmek ve yeni iş birlikleri kurmak için fuarımızı ziyaret etmelisiniz.


Detaylı Bilgi

Kumluca Mobil

Kumluca'yı avucunuzun içine taşıyın!


  • Hızlı Hizmet Erişimi:

    Kumluca Belediyesi mobil uygulaması ile işlerinizi hızlıca çözebilir, ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • Çevresel Bilgilendirme

    Kumluca hakkında bilgilere sahip olabilir, duyuru ve güncel etkinlikleri takip edebilirsiniz.

X